Akce březen

V pondělí 4. března nás ve školní družině navštíví muzikoterapeut Michal Štursa a v malé tělocvičně pro nás provede profesionální muzikoterapeutickou relaxací. Vybíráme na vstupné 55,- a děti si mohou přinést šátek.

V pondělí 11.3. půjdeme pěšky do Hvězdárny a planetária. Program máme již objednaný a na výlet po vesmíru se těšíme. Vybíráme předem 60,- na vstup.

Pondělí 18. se ponese v duchu kultury. Exklusivně pro naši družinu si připraví loutkové divadelní představení náš HONZA HO HO! To se zase zasmějeme.

25.3. Se vydáme po stopách jara, procházka kolem školy se zastávkami na pozorování jara a vyblbnutí dětí po cestě na hřišti.

POZOR – Všechny pondělní akce končí nejdříve v 16.00 hodin. Rodiče mají na výběr pouze možnost vyzvednout si děti po obědě, nebo pak až po akci. Prosíme o spolupráci a dodržování pondělního časového rozvrhu. Děti na akce potřebují vždy vhodné oblečení a svačinku a pití, ty nejlépe v batůžku, aby si je mohly nosit s sebou.