Akce duben

V pondělí 1. dubna začneme aktivně a to soubojem v bowlingu – a to není apríl! Na bowling vyjedeme autobusem do Malšovic. Vybíráme 20,- na pronájem drah.

V pondělí 8. dubna se vydáme lesoparkem na naše oblíbené hřiště u Lachtana a pořádně si tam po zimě zařádíme na sluníčku.

V pátek 12. dubna proběhne na naší škole zápis budoucích  kamarádů prvňáčků a my, abychom ve škole nehlučeli, objednali jsme se na film do kina Cinestar. Budou nám promítat film o bláznivých, ale milých kamarádech Asterixovi a Obelixovi, konkrétně film – Asterix a tajemství kouzelného lektvaru.  Vybíráme 80 ,- na film.

Pondělí 15. dubna nás očekávají na policii ČR v Malšovicích , kde nám policisté budou povídat o své práci.

Pondělí 22. dubna – Velikonoční pondělí

Pondělí 29. dubna – ředitelské volno

Plánujeme také výpravu na tradiční Nábřeží vysokých škol, ale termín a čas upřesníme později.