Čtení se spisovatelem a scénáristou Petrem Hudským

V úterý 14. září 2021 k nám do školní družiny dorazila vzácná návštěva z Prahy – spisovatel a scénárista Petr Hudský. Ve školní družině rádi čteme jeho knížky o telátku Popletovi. Ale známý je pro posluchače Českého rozhlasu a také pro diváky televize. Je autorem známých detektivních seriálů Kriminálka Anděl, Hlava Medůzy a Labyrint. Podepsaný je také pod štědrovečerními pohádkami Princezna a půl království a Korunní princ. Ve školní knihovně nám odpoledne vypravoval o tom, jak právě vzniká jeho nová pohádka Jak si nevzít princeznu, na kterou se budeme moci podívat o letošních Vánocích. Také nám četl příběhy telátka Poplety a odpovídal na naše zvědavé dotazy. Na oplátku jsme panu spisovateli zahráli krátké divadlo o tom, jak šlo telátko Popleta na nákup a nakreslili pro něj sešit na jeho nové literární nápady. Těšíme se na jeho další televizní pohádky a nové příhody našeho oblíbeného telátka.