Všechno dobré v roce 2022

Užili jsme si prosinec, adventní období a vánoční svátky. Prázdniny skončily, škola se znovu otevřela a nás čekají další zábavy a činnosti ve školní družině. Na záčátku ledna zjistíme v naší malé legrační věštbě co nás v novém roce čeká. Ale co všichni po prázdninách potřebujeme je POHYB. A tak plánujeme na pondělí 10. ledna návštěvu Fly Zone parku. Také nás čeká program „Zdravá 5“ o jídle a pití a našem zdraví. Naplánovanou máme také muzikoterapii. Ale sportovat budeme i venku (na sněhu nebo bez něj) a v tělocvičně. Tam se naučíme spoustu nových her a zahrajeme si ty, které už známe. No a odpočívat budeme aktivně. Třeba při skládání korálkových obrázků, které nás uklidňovalo v čase předvánočního shonu.