Na co se těšíme v únoru

Měsíc únor začneme pololetními a jarními prázdninami. Všem přejeme pohodu, zdraví a čas na společné sportování a hraní během prázdnin. A hned v pondělí 14. únoru po prázdninách vyjedeme na náš oblíbený bowling do Malšovického Asportu. Na následující pondělí 21. února si připravíme masky a prožijeme konečně po dvou letech pořádný karneval v tělocvičně školy. Hned v úterý 22. února nás navštíví konečně paní s programem o zdravé výživě Zdravá pětka. Tato akce je přeložena z ledna. A na poslední únorové pondělí jsme připravili návštěvu Fly Zone parku, protože minule se nám tam moc líbilo a pohyb potřebujeme i v zimě. Připomínám, že za pěkného počasí chodíme ven a děti potřebují pořádné zimní oblečení.