EXKURZE DO PRAHY

27. dubna 2022 se žáci zúčastní exkurze do Prahy.

Organizátor akce – Mgr. Simon Schwab:

Žáci budou mít příležitost navštívit s průvodcem venkovní a vnitřní prostory Pražského hradu, užijí si plavbu lodí po Vltavě s malým občerstvením, nahlédnou do Muzea Karlova mostu a poznají tajemství Staroměstského náměstí. Cestování proběhne objednanou autobusovou dopravou. Sraz v 7.15 hodin u zastávky MHD Hvězda (u obchodu Kubík). Příjezd k zastávce MHD Hvězda kolem 17. hodiny. S sebou: svačinu, pití, kapesné ve výši dle uvážení, vhodné oblečení, náhradní respirátor, občanský průkaz (od 15 let). Cestování MHD v Praze je pro žáky do 15 let zdarma. Celková cena 450 Kč. Prosím odevzdat tuto částku třídnímu učiteli do pátku 15. dubna 2022 (prosím o přesnou částku). Od vybírané částky je již odečten finanční příspěvek Rady rodičů Patron.

Mgr. Aneta Patková

Zdroj obrázku: travelking.cz