PŘEHLED AKCÍ – LISTOPAD

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂

1.-4. listopadu – Světýlkový týden (zaměřeno na podzim, Halloween)

1. listopadu – Soutěž o nejhezčí podzimní/halloweenskou výzdobu

3. listopadu – Žákovský senát od 10:15 hod.

8. listopadu – Divadlo Drak, vstupné 60 Kč (můžete odevzdávat třídní učitelce již nyní), s sebou 2x jízdenka/MHD karta, sraz v 8:05 ve třídě, následně výuka dle rozvrhu.

11. listopadu – Prezentace středních škol v Aldisu, 6 vyučovacích hodin, sraz ve třídě v 8:15 hod.

15. listopadu – Rodičovská schůzka od 16:00 hod. V 8.E (informační odpoledne). Od 15:00 hod. Zasedání rady rodičů Patron v učebně 8.D.

17. listopadu – Státní svátek

21. listopadu – Exkurze v Ekocentru PALETA v Pardubicích, exkurze na téma povodně, vstupné 60 Kč  (můžete odevzdávat třídní učitelce už nyní), 5 vyučovacích hodin, poté výuka dle rozvrhu).

29. listopadu – Měsíc filmu na školách, 1.-3. vyučovací hodina, poté výuka dle rozvrhu, téma “Normalizovaná každodennost”, hostem bude dr. Jaroslav Pinkas z ÚSTR Praha.

Mgr. Aneta Dohnalová

Zdroj obrázku: ms-sviadnov.cz