PŘEHLED AKCÍ – PROSINEC

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂

1.prosince – etická intervence

7.prosince – Vánoční exkurze do Třebechovic pod Orebem, sraz v 8:15 hod. ve škole, s sebou 2x jízdenka MHD/karta MHD. Konec exkurze v 13:45 hod., následně výuka dle rozvrhu.

13.prosince – Řemeslnický den (příprava výrobků na Vánoční radování, 4 vyučovací hodiny, následně výuka dle rozvrhu).

15.prosince – Projektové vyučování: České Vánoce (délka vyučování dle rozvrhu, na projektové vyučování navazuje odpolední program do 17:00 hod.).

15.prosince – Vánoční radování (slavnostní odpoledne pro žáky a rodiče, 14:30-17:00 hod.).

21.prosince – Vánoční kino – pohádka “Největší dar” (Cinestar Futurum od 9:00 hod., sraz ve škole, následně výuka dle rozvrhu, žáci platí 60 Kč-můžete nosit již nyní, zbytek hradí Spolek rodičů PATRON).

22.prosince – Vánoční program třídy (třídnická témata, prevence, etika, tvorba Vánočního poselství, výuka končí ve 12:50 hod.).

23.prosince-2.ledna – Vánoční prázdniny, vyučování začne v úterý 3.ledna

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ