Co nás čeká v prosinci

Prosinec vždy utíká ve školní družině superrychle. Ale i tak toho hodně plánujeme. Hned v pondělí 5. prosince nás čeká čertovské odpoledne s různými úkoly a zábavami od čertů. Probíhat budou ve škole, ale skončíme až v 16 hodin a prosíme vás, abyste nás během odpoledne nerušili. V pondělí 12. prosince si užijeme filmové odpoledne ve školní družině. Děti budou mít na výběr ze tří filmů a nebude chybět ani popcorn. A v pondělí 19. prosince máme zajištěnu vánoční prohlídku Bílé věže s andělem. Určitě během Adventu stihneme také upéct nebo ozdobit perníčky, oblíbené sportování v tělocvičně nebo společné čtení a návštěvu knihovny Pohádka. Nakonec se sejdeme na malé vánoční besídce odpoledne 22. prosince, kdy už se rozloučíme na vánoční prázdniny. Přes celé vánoční prázdniny bude provoz školní družiny přerušen.